2015 m. 2 proc. parama

2015 m. iš 2 proc. GPM gavome 621.19 eur. paramos. Ją skyrėme Dvarčionių pievos priežiūrai, gamtos festivalio „Vidur girių" organizavimui.

Dvarčionių pievos priežiūra

Nuo 2008 metų rūpinamės biologine įvairove gausia Dvarčionių pieva. Vilniaus pakraštyje esančiame 4 ha plote renkame šiukšles, šaliname sužėlusius krūmus, šienaujame, nupjautą žolę sugrėbiame ir išvežame.

Justas Gulbinas, koordinuojantis pievos priežiūrą, sako: „Dvarčionių pieva mums – organizacijos veiklos simbolis, mūsų vertybių atspindys. Talkos kasmet dar labiau sujungia ir suvienija kolektyvą, primena dėl ko dirbame.“ Vaikinas neslepia, kad savanoriška pievos globa reikalauja finansinių ir žmogiškųjų išteklių – reikia užmokėti ūkininkui, šienaujančiam ir grėbiančiam lauką, sugalvoti, kur ir kaip nušienautą biomasę išvežti. „Šiemet mums ganėtinai pasisekė – šieną sutiko paimti ir už jį mūsų veiklą paremti žirgynas „Raudoni vakarai“. Gauta suma dalinai padengs šienavimo kaštus. Kitas išlaidas kompensavome iš visuomenės paramos. Šiek tiek lėšų surinkome siųlydami įsigyti Kūčių šienelio.

Daugiau apie vietovių globą: gamtoje.org/veiklos-gamtoje/seimininkas Pasiteirauk: Justas Gulbinas, +370 5 215 9287

Festivalis „Vidur girių“

2015 m. antrus metus iš eilės organizavome festivalį gamtoje „Vidur girių". Dalis festivalio organizacinių išlaidų buvo padengta iš už festivalio bilietus surinktų lėšų, dalis - iš visuomenės paramos. Balandžio 10-12 d. Čepkelių pelkės apylinkėse vykęs gervių apskaitos renginys kvietė ne tik skaičiuoti trimituojančias gerves, bet ir pabūti pėdsekiu, Meškos šiknoje rasti kiškio pyragą, paragauti dzūkiškų gėrybių bei susipažinti su šilinių dzūkų gyvenimu.

Plačiau apie festivalį

Festivalio akimirkos

burberry outlet online